Kullanım Koşulları

Sitemizde yayınlanan ölçü yöntemleri ve rakamlar tamamen bilgi verme amaçlı olup kullanımından doğacak sonuçlar hakkında sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz vermiş olduğu hizmeti dilediği zaman tek taraflı sonlandırabilir.

Sitemiz kullanıcılardan siteyi ziyaret ettiği andan itibaren çeşitli kişisel olmayan bilgiler toplayabilir. Ayrıca kullanıcı rızası ile ve formlar vasıtası ile e-posta vb. kişisel veriler de talep edilebilmektedir.

Ölçü alma işlemi için ekrana koyulması istenen karta ait bilgileri kesinlikle kayıt edilmemekte olup kullanıcılardan kartın numarasız yüzü ile ölçüm işlemlerini tamamlamaları güvenlik için önerilmektedir.

Sitemizde kullanıcı deneyimini arttırmak için çerez ve oturum dosyaları kullanılmaktadır. Kullanıcıların tarayıcıların disklerine bıraktığı bu çerezleri reddetme özgürlükleri vardır fakat bu durumda www.yuzukolcer.com sitesinde bazı bölümler doğru çalışmayabilir.

İnternet sitemiz kişisel kullanıcı verilerini kesinlikle kiralamaz ve satmaz. Kişisel olmayan bilgiler sadece reklam sağlayıcı tarafından herhangi bir kişisel bilgi içermeyen jenerik demografik bilgileri işleme amaçlı kullanılabilir.

Bazı reklamlar farklı bir ticari marka olan Google arama motoru tarafından sunulmaktadır. Bu reklamlar internette diğer sitelerde yaptığınız ziyaretlere göre sizlere gözükebilmektedir. Dilerseniz Google gizlilik politikaları sayfalarından bu özellikleri kapatabilirsiniz.

Yüzük Ölçer internet sitemiz dilediği zaman bu kullanım şartları ve gizlilik politikasını kullanıcı deneyimini geliştirmek için değiştirme yetkisine sahiptir. Bu sebeple ziyaretçilerin kullanım şartları sayfasını periyodik aralıklarla takip etmeleri gerekmektedir.

www.yuzukolcer.com sitesinde herhangi bir sayfayı ziyaret etmiş olanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.